Hakkımızda

Hakkımızda

[oo_banner center_content=”” title_color=”#181818″ subtitle_color=”#888888″ image_id=”1139″]
Ülkemizde çocuk giyim sektörünün öncü şirketlerinden biri olan Bekon Tekstil Ltd. Şti. tarafından 1988 yılında Bursa’da kurulmuştur. BEKON felsefesi, girişimcilik faaliyetlerinin, yenilikçiliğin, orijinal tasarımların ve kurumsallaşmanın kombinasyonuna dayanmaktadır.

Bekon Tekstil Bili Kids markası ile, 6 aylıktan 10 yaşa kadar, gelişmiş AR-GE çalışmaları ile trendlere uygun üretim yapmaktadır. Firmamız, 30 yıla yakın başarı hikayesi ve özgün tasarımları ile tercih edilen bir kuruluş olarak öne çıkmıştır.

250 çalışanı, 5000 m2 üretim alanı ve son teknoloji ürünü makine parkuru ile yüksek kalitede ve küresel standartlara uygun üretim yapan kuruluşumuz; güçlü AR-GE yapısı ile tasarımdan planlamaya kadar tüm süreci kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Planlama, kesim, kalıp, numune dikim, kalıp serileme, pastal hazırlama, tasarım ve ütü pakete kadar olan üretim süreci büyük bir titizlik içinde ve Avrupa standartlarda hazırlanarak dağıtımı gerçekleştirilmektedir. Sosyal sorumlukluk kültürüne sahip olan ve önem veren firmamız ürünlerinde sağlık konusunu ön planda tutmaktadır.

Sezon öncesi tasarım ve siparişi ekseninde hareketle, günün modasına uygun ve kullanımı rahat ürünler; müşteri odaklı çalışma ve beklentileri en üst düzeyde karşılayan bir anlayış çerçevesinde hazırlanarak bayilere ulaştırılmaktadır.

Bekon Tekstil ürünlerinin dağılımı, markalaşmış zincir mağazalar üzerinden ve nihai tüketici için olan online satış kanallarından yapılmaktadır.

Vizyon

Markamızı dünya çapında yaymak ve yerleştirmek, kaliteli, güvenilir ve seçkin bir marka olmaktır.

Misyon

Çocuk giyim sektöründe sonsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarının ve ülkenin geleceği, mutluluğu için ilkeli çalışmaktır.

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarımızın katılımlarıyla ürün kalitesini ve kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak, ulusal ve uluslararası bir şirket olmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.